8 grudnia 2017r. zakończył się IV Konkurs Fotograficzny "Moje miejsce na ziemi" o zasięgu ogólnopolskim organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.

Wśród laureatów znaleźli się uczestnicy zajęć w Pracowni fotograficznej MDK "Pod Akacją" Anny Borowskiej:

• I miejsce ex aequo zdobyła Maja Górska,
  • II miejsce - Oliwia Łatecka,
  • kwalifikacje do wystawy - Weronika Gajek, Wiktoria Kossak i Ida Starek.

Gratulujemy!

Wręczenie nagród i wyróżnień: 14 XII 2017r., hala sportowa Powiatowego Zespołu nr 2 Szkół Ogólnokształcących MSiT w Oświęcimiu, ul. Bema 4.