Tęczowy kalendarz

24 listopada 2014r. w MDK nr 2 w Tychach odbyło się podsumowanie XII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży "Tęczowy Kalendarz". Wielu uczestników zajęć plastycznych w MDK "Pod Akacją" otrzymało nagrody i wyróżnienia!

Nagrody specjalne, czyli kwalifikacje do publikacji w "Tęczowym Kalendarzu 2015" zdobyły Natalia Rola i Michalina Wachowicz. Praca tej drugiej znajdzie się na okładce kalendarza. Nagrodę przyznano też Wiktorii Rzążewskiej; wszystkie trzy laureatki uczeszczają do pracowni malarstwa i rysunku MDK pod kierunkiem Iwonny Jedlińskiej.

Uczestnicy tej pracowni zakwalifikowani do udziału w wystawie pokonkursowej to: Zuzanna Kopycka, Maciej Rzążewski, Nikola Żak, Olga Kalbarczyk, Adrianna Graboś, Agata Podmokła i Honorata Kopycka.

Na wystawie znajdą się również prace wykonane przez uczestników pracowni malarstwa, rysunku i witrażu pod kierunkiem Agaty Fijewskiej-Pajdowskiej: Weroniki Gajek, Gabrieli Plechowskiej i Agnieszki Zagraba.

Gratulujemy!

Prace zakwalifikowane do "Tęczowego Kalendarza 2015"
Protokół

rekrutacja20 21 banner 720x250