b_0_200_16777215_00_images_2014-2015_141016-torun_2014-10-16-torun-pl.jpg

16 października 2014r. w Sali Widowiskowej MDK w Toruniu będzie miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy prac z XIX MIĘDZYNARODOWEGO BIENNALE GRAFIKI DZIECI I MŁODZIEŻY - TORUŃ 2014 połączone z wręczeniem nagród laureatom. Na konkurs nadeszło 10 654 prace z 43 krajów... więcej na stronie Organizatora

W biennale wzięli udział takze uczestnicy pracowni plastycznych MDK - Ewy Dziekońskiej-Sarlińskiej, Katarzyny Niedźwiadek i Magdaleny Ciężak. Do udziału w wystawie zakwalifikowano 19 prac z MDK, a jedna z nich została uhonorowana nagrodą.

Pracownia plastyczna Magdaleny Ciężak: Karolina CIĘŻAK, Maria CIĘŻAK, Karolina KURAŚ, Adrianna MATYSEK, Natalia REJKIEWICZ, Kamila SOBINA, Anna TIEMANN, Magdalena WYSPIAŃSKA, Dominika ZDAŃKOWSKA, pracownia plastyczna Katarzyny Niedźwiadek: Paweł CECH, WERONIKA CHODOROWSKA - NAGRODA, Natalia Karaś, Mateusz MIAZIO, Anna ROZWADOWSKA, Natalia RUDNICKA, Jagoda TCHURZEWSKA, Maciej WDOWIAK pracownia plastyczna Ewy Dziekońskiej-Sarlińskiej: Aleksandra BIELAK, Weronika KOSZAŁA.

Gratulujemy!