27 stycznia 2016r. w Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej odbyło się otwarcie wystawy pokonkursowej wraz z rozdaniem nagród Laureatom XXI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Twórczość plastyczna inspirowana muzyką dawną", towarzyszącego kaliskiemu Festiwalowi "Schola Cantorum".

Wśród nagrodzonych znalazły się artystki - uczestniczki zajęć w Pracowni malarstwa i rysunku MDK pod kierunkiem Iwonny Jedlińskiej: Agata Podmokła i Michalina Wachowicz. Gratulujemy!

Więcej informacji na Calisia.pl

Więcej informacji na Kalisz.pl