Ptaki Cudaki - plakatZnamy wyniki III Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży "Ptaki Cudaki" organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury.

W tym roku uczestnicy pracowni malarstwa Ewy Dziekońskiej-Sarlińskiej otrzymali w Konkursie aż TRZY NAGRODY w trzech kategoriach wiekowych:
- I miejsce dla Oskara Jeziorowskiego (8 lat)
- II miejsce dla Weroniki Grochal (12 lat)
- III miejsce dla Magdaleny Klepackiej (14 lat)

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz otwarcie wystawy prac laureatów nastąpiło 18 kwietnia 2015r. o godz. 16.00 w Rzeszowskim Domu Kultury.

Gratulujemy!