b_0_165_16777215_00_images_2016-2017_160920-spotkania-ze-sztuka_160920-spotkania-wystawa-plakat.jpg

W dniach od 12 - 22 września odbywają się organizowane przez Okręg Lubelski 3. Międzynarodowe spotkania ze sztuką - Lublin 2016. Uczestnikami pleneru byli artyści z Włoch, Słowacji, Norwegii i Polski.

Spotkania autorskie odbywały się w dniach 13 - 19 września w "Domu na Podwalu".

Zapraszamy na wernisaż wystawy poplenerowej - 20 września 2016r., godz.16.00, Galeria "Pod Akacją", MDK, ul. Grodzka 11.

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu