b_0_165_16777215_00_images_2016-2017_160916-torun_160916-mojaprzygoda-intro-1.jpg

Każdego roku w Toruniu odbywa się Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Moja Przygoda w Muzeum".

W 38. edycji Konkursu uczestnicy zajęć plastycznych w Pracowni malarstwa i rysunku MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Iwonny Jedlińskiej zdobyli wspaniałe laury:
nagrodę w III grupie wiekowej (13 - 15 lat) otrzymała Wiktoria Rzążewska a wyróżnienie - Julia Jaworska.

Nagrodę dla opiekuna plastycznego odebrała również pani Iwonna Jedlińska.

Pokonkursową wystawę prac plastycznych można zwiedzać w okresie 16 września - 11 listopada 2016 w Muzeum Okręgowym w Toruniu (Ratusz Staromiejski). Na wystawie również znalazły się prace naszych artystów: Amelii Filozof, Gabrieli Graszy, Agaty Małeckiej, Julii Pardus, Michaliny Wachowicz i Michaliny Zyga.

Gratulujemy!

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu