b_0_165_16777215_00_images_2015-2016_160913-klasztor_klasztor-2016-intro.jpg

13 września w Klasztorze oo. Dominikanów w Lublinie przy ul. Złotej 9 odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wernisaż wystawy pokonkursowej Konkursu Plastycznego, Fotograficznego i Literackiego dla uczniów szkół lubelskich ”Klasztor w sercu miasta”.

Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Prezydenta Miasta Lublin Krzysztof Żuk oraz Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk.

Na uroczystości gościnnie wystąpił gitarzysta Krzysztof Dawidowicz z Zespołu Gitarowego „Milonga” z MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Piotra Tesarowicza.

Przewodniczący jury literackiego Mieczysław Wojtas z MDK "Pod Akacją" podsumował poziom konkursu w kategorii literackiej udzielając istotnych wskazówek.

Wszyscy laureaci konkursu otrzymali nagrody i wyróżnienia sponsorowane przez Centrum Handlowe E. Leclerc, CHR Lublin Plaza, Foto QFS Wiesław Domownik, Europejski Dom Spotkań Fundacja Nowy Staw, Klasztor oo. Dominikanów w Lublinie, Miasto Lublin, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o., Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM oraz SKOK Chmielewskiego, wręczone przez Panią Dyrektor MDK "Pod Akacją" Agnieszkę Walkiewicz-Pułę oraz Wicekuratora Oświaty Pana Ryszarda Golca. Zostały także wręczone dyplomy z podziękowaniami dla nauczycieli oraz dla uczestników biorących udział w wystawie.

Gratulujemy laureatom i zapraszamy na zwiedzanie wystaw pokonkursowych do Klasztoru oo. Dominikanów w Lublinie przy ul. Złotej 9 gdzie znajdują się prace nagrodzone i wyróżnione oraz do MDK "Pod Akacją" przy ul. Grodzkiej 11 do obejrzenia pozostałych prac biorących udział w wystawie.

Patronaty honorowe:

Patronat honorowyPatronat honorowy

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu