b_0_165_16777215_00_images_2015-2016_160901-nowy-rok-szkolny_160901-nowy-rok-szkolny-intro.jpg

Zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w nowym roku szkolnym 2016-2017.

W obu naszych budynkach prowadzimy zajęcia, spośród których na pewno wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie, a jeśli nie możecie się zdecydować - nasi nauczyciele chętnie pomogą w wyborze!

Na stronie internetowej MDK już wkrótce najnowsze informacje, nowe godziny zajęć i świeże propozycje.
Czeka nas wiele zmian - jedna z nich już się dokonała: od tego roku Dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie jest p. Agnieszka Walkiewicz-Puła.

Na pewno tegoroczne sukcesy uczestników zajęć w MDK "Pod Akacją" staną się Waszym udziałem!

Zapraszamy!

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu