b_0_165_16777215_00_images_2015-2016_160913-klasztor_klasztor-wyniki-intro.jpg

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu Plastycznego, Fotograficznego i Literackiegodla uczniów szkół lubelskich "Klasztor w sercu miasta" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka i Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk.

Komisja w składzie:

• o. Grzegorz Kluz – przeor Klasztoru o.o. Dominikanów w Lublinie,
  • Anna Mazur – Pracownia Edukacji Plastycznej, Wydział Artystyczny Instytut Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie,
  • dr Romuald Tarasiuk – Pracownia Edukacji Plastycznej, Wydział Artystyczny Instytut Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie,
  • dr hab. Lech Giemza – polonista, Katedra Literatury Współczesnej KUL,
  • Mieczysław Wojtas – polonista, reżyser, szef teatru "Panopticum" MDK "Pod Akacją" w Lublinie,
  • Piotr Maciuk – fotograf Muzeum Lubelskiego "Zamek",
  • Tomasz Rytych – fotograf,
  • Renata Adamczewska – sekretarz, pracownia imprez MDK "Pod Akacją" w Lublinie

obradowała 5 lipca 2016r. Obejrzała 145 prac plastycznych, 92 prace fotograficzne oraz przeczytała 22 prace literackie.

Przedstawiamy wyniki

Gratulujemy!

Na uroczyste podsumowanie Konkursu zapraszamy 13 września 2016r. o godzinie 16.00 do Klasztoru oo. Dominikanów w Lublinie, ul. Złota 9. W programie uroczystości występ artystyczny, wręczenie dyplomów, nagród i podziękowań oraz wernisaż pokonkursowej wystawy prac.

Patronaty honorowe:

Patronat honorowyPatronat honorowy

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu