zostań w domu i zainspiruj się

11 czerwca 2016r. w Domu Kultury LSM przy ul Wallenroda 4a odbył się Koncert Laureatów XLIX Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej.

Honorowa Komisja w składzie: Anna Kistelska z Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie oraz Renata Walczak ze Szkoły Podstawowej w Palkijach po wysłuchaniu 12 laureatów postanowiła przyznać Szarfy Recytatora:
- w kategorii klas 1-2 Wojciechowi Cabajowi ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie  (naucz. Marzena Jastrzębska),
- w kategorii klas 3-4 Gai Milewskiej-Grzyb ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Lublinie (naucz. Maria Gizal-Nikitiuk),
- w kategorii klas 5-6 Piotrowi Perdunowi ze Szkoły Podstawowej w Ożarowie (naucz. Anna Perdun).

Nagroda Publiczności trafiła do Julii Sapko ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Świdniku (naucz. Danuta Pastuszak).

Oprócz występów recytatorów widzowie obejrzeli spektakl Teatru Tańca AURUM z Dzielnicowego Dom Kultury SM "Czechów" w Lublinie pod opieką Pani Renaty Pyszniak, który zdobył Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty w Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych "INSCENIZACJE 2016”. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród, wyróżnień, dyplomów i podziękowań nauczycielom, recytatorom oraz zespołom teatralnym.

Więcej zdjęć [fot. Edyta Madej]

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu