b_0_165_16777215_00_images_konkursy_graf_klasztor-intro.jpg

Zapraszamy uczniów szkół lubelskich do udziału w konkursie plastycznym, fotograficznym i literackim "Klasztor w sercu miasta".

Celem konkursu jest rozpropagowanie wiedzy o jednym z najistotniejszych miejsc w Lublinie, nierozerwalnie związanym z historią miasta, regionu i kraju oraz zainteresowanie nim uczniów lubelskich szkół. Jest to wyraz troski o zachowanie dziedzictwa kulturowego. Konkurs ma także ułatwić postrzeganie miejsc związanych z kultem religijnym w aspekcie całości polskiego habitatu kulturowego. Organizatorzy podkreślają także pragnienie podnoszenia wrażliwości na obecność sakralnych wartości we współczesnym świecie. Konkurs pozwala dominikanom w nowy sposób uczestniczyć w życiu społeczności najmłodszych mieszkańców Lublina.

Prace prosimy nadsyłać do dnia 20 czerwca 2016r., wyniki tegorocznej edycji poznacie jeszcze przed wakacjami, natomiast podsumowanie Konkursu odbędzie się 13 września 2016r.

Szczegółowy regulamin znajduje się w zakładce KONKURSY, tam również znajdziecie formularz zgłoszenia.

Zapraszamy do udziału!

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu

rekrutacja20 21 banner 720x250

Jan Paweł II - QUIZ