b_0_165_16777215_00_images_2015-2016_160518-inscenizacje_inscenizacje2016-intro.jpg

Serdecznie zapraszamy na "INSCENIZACJE 2016" - Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Przez dwa dni - 18 i 19 maja 2016r., w godzinach 10.00 - 17.00 na scenie MDK "Pod Akacją" przy ul. B. Chrobrego 18 (LSM) zaprezentuje sie ponad 20 grup teatralnych ze szkół i placówek naszego województwa. Zapraszamy wszystkich chętnych - indywidualnie i w zorganizowanych grupach do zajęcia miejsca na widowni i oklaskiwania młodych artystów.

Program występów konkursowych

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu