b_0_165_16777215_00_images_logo_mdk-nowa-strona-intro-800-530-1.jpg

Zapraszamy na nową, odświeżoną stronę www Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie.

Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań graficznych i wypróbowanej funkcjonalności przenieśliśmy większość treści na nowy system. Pozostałe wiadomości będą sukcesywnie uzupełniane jako zasoby archiwalne.

Planowane jest też uszczegółowienie, uzupełnienie i znaczne wzbogacenie danych o pracowniach i zajęciach w MDK - za treść merytoryczną tych informacji odpowiadają nauczyciele poszczególnych pracowni.

Uwagi na temat strony - wyglądu, działania, błędów etc. - można przesyłać za pośrednictwem formularza na adres Administratora.

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu