b_0_165_16777215_00_images_2015-2016_160314-czechowicz_agata-zelazny.png

Zapraszamy do oglądania wystawy pokonkursowej "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Jana Kasprowicza"...

Do końca maja 2016r. w galeriach MDK "Pod Akacją" w Lublinie przy ul. Grodzkiej 11 można oglądać pokonkursową wystawę prac plastycznych nagrodzonych i wyróżnionych w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Jana Kasprowicza".

Serdecznie zapraszamy!

Dla leniwych prace w zakładce MULTIMEDIA.

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu

rekrutacja20 21 banner 720x250

Jan Paweł II - QUIZ