Agata Żelazny - praca nagrodzona

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Jana Kasprowicza", które odbędzie się 15 marca 2016r. w Muzeum Lubelskim Zamek. Szczegółowy program:

- Godz. 13.30 - 14.30 - zwiedzanie Kaplicy Św. Trójcy oraz wystawy "Bezpośrednie mówienie snu. Beksiński - malarstwo i fotografia." - Muzeum Lubelskie, Zamek, ul. Zamkowa 9, opieka przewodnicka - Dział Edukacji Informacji Muzealnej; zbiórka uczestników przy szatni.

- Godz. 16.00 - Koncert Laureatów XVI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień Laureatom XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Jana Kasprowicza" - Galeria Malarstwa Polskiego na Zamku Lubelskim.

Miejsce pokonkursowej wystawy prac plastycznych:
- Muzeum Lubelskie, ul. Zamkowa 9 - prace nagrodzone,
- Galerie Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją", ul. Grodzka 11 - prace wyróżnione i zakwalifikowane do wystawy.

Protokół

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu