Przedstawiamy program XVI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza:

14 marca 2016r. (poniedziałek)

Przyjazd uczestników do godz. 12.30 (Muzeum Literackie im. J. Czechowicza, ul. Złota 3)
- godz. 13.00 - 16.30 - eliminacje ogólnopolskie (Muzeum Literackie im. J. Czechowicza, ul. Złota 3)
- godz. 17.30 - ogłoszenie wyników eliminacji ogólnopolskich (Muzeum Literackie im. J. Czechowicza, ul. Złota 3)

15 marca 2016r. (wtorek)

- godz. 10.00 - 13.00 - warsztaty dla recytatorów prowadzone przez p. Maję Komorowską oraz p. Dorotę Lesiak (Muzeum Literackie im. J. Czechowicza, ul. Złota 3); temat warsztatów: Mówienie wierszem
- godz. 13.30 - 14.30 - zwiedzanie Kaplicy Św. Trójcy na Zamku oraz wystawy "Bezpośrednie mówienie snu. Beksiński - malarstwo i fotografia." (Muzeum Lubelskie, Zamek, ul. Zamkowa 9, opieka przewodnicka - Dział Edukacji i Informacji Muzealnej; zbiórka uczestników przy szatni)
- godz. 16.00 - Koncert Laureatów XVI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. J. Czechowicza - Muzeum Lubelskie, Zamek, ul. Zamkowa 9:
- wręczenie nagród, dyplomów i podziękowań Laureatom,
- przyznanie głównych nagród dla recytatorów: Papierowej Korony, Złotej Strofy i Nagrody Publiczności.
- wręczenie nagród, dyplomów i podziękowań Laureatom XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Jana Kasprowicza".

Uwaga!

- Zakwaterowanie recytatorów zgłoszonych do udziału w konkursie wraz z opiekunami w Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Dominikańska 5
- koszt jednego noclegu wynosi ok. 42 zł od osoby,
- koszty pobytu w Lublinie pokrywają uczestnicy.

Prosimy o potwierdzenie noclegów i udziału w warsztatach do 9 marca 2016r. (tel./fax 81 53 227 40, imprezy(at)mdk.lublin.pl)

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu