Poplenerowa wystawa MDK

"Za oknem robi się coraz bardziej deszczowo i ponuro. Ale nasze głowy, myśli, marzenia są radosne i ciepłe, pełne kolorowych wspomnień z Włoch.
Chcemy się nimi podzielić również z Wami, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na wystawę poświęconą obrazom i zdjęciom wykonanym przez naszych artystów podczas pleneru malarsko-fotograficznego."

Gabriela Grasza

Otwarcie wystawy: 27 listopada 2015r., godz. 18.00,
Biuro Podróży Gala Travel, ul. Fabryczna 2.

Wernisaż uświetni występ Zespołu wokalnego "Sine Nomine" z MDK "Pod Akacją" pod dyrekcją Izabeli Urban.

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu

rekrutacja20 21 banner 720x250

Jan Paweł II - QUIZ