Klasztor w Sercu Miasta - podsumowanie

W dniu 11 września 2015r. w Krużgankach Klasztoru Ojców Dominikanów w Lublinie przy ul. Złotej 9 odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu "Klasztor w Sercu Miasta" oraz otwarcie wystawy prac plastycznych, fotograficznych i literackich nagrodzonych i wyróżnionych w tegorocznym konkursie.

W części artystycznej zaprezentował się gitarzysta Łukasz Misiurek z pracowni muzycznej Piotra Tesarowicza Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie.

Nagrody i wyróżnienia oraz podziękowania dla nauczycieli wręczyli: Anna Kopcińska - Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury "Pod akacją" w Lublinie, Joanna Kulikowska - Dyrektor Wydziału Nadzoru Pedagogicznego Kuratorium Oświaty w Lublinie, Mirosław Romańczuk - Kierownik Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin oraz Sponsor Konkursu Henryk Kuśmierz - Prezes Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im. Zygmunta Chmielewskiego z siedzibą w Lublinie.

Konkurs podsumował O. Grzegorz Kluz OP - Przeor Klasztoru Ojców Dominikanów.

Zdjęcia [fot. Edyta Madej]

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu